Jak robimy skarpetki? Produkcja skarpetek Mondo-Calza

A wiemy, że nasi klienci nie lubią czekać. Unikatowość nie zawsze oznacza doskonałość. A w kwestii wygody i bezpieczeństwa nie uznajemy kompromisów.W czasach gdy wszystkie elementy garderoby szyto ręcznie, każdy wyrób był jedyny w swoim rodzaju, ale przygotowanie go zabierało ogromną ilość czasu.
Jak robimy skarpetki? Produkcja skarpetek Mondo-Calza
  •   A wiemy, że nasi klienci nie lubią czekać.

Unikatowość nie zawsze oznacza doskonałość.

  • A w kwestii wygody i bezpieczeństwa nie uznajemy kompromisów.

Co nas wyróżnia?

Własny park maszynowy

Produkujemy  w Polsce, a konkretnie w Łodzi, dlatego z dumą możemy powiedzieć, że do naszych klientów trafiają wyłącznie skarpetki polskiej produkcji. Przez 365 dni w roku pracujemy na niezawodnych włoskich maszynach, tych samych, z których korzystają największe firmy tekstylne w Europie i na świecie[A1] .Na dziewiarni co kilka minut powstaje nowa skarpetka[A2] . Każdy wyrób przechodzi przez ręce doświadczonego dziewiarza lub dziewiarki. Dzięki temu mamy pewność, że jest dopracowany do perfekcji.

Do produkcji skarpetek wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane materiały, które spełniają restrykcyjne normy europejskie dotyczące bezpieczeństwa. Pozyskujemy surowce od zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Bazujemy na naturalnych materiałach, takich jak bawełna i wełna merynosa. Korzystamy z wysokiej jakości włókien syntetycznych, takich jak poliamid, polipropylen, akryl i elastan. Dzięki temu nasze skarpetki są przyjemne w dotyku, rozciągliwe i oddychające. Nie zsuwają się ze stóp, ale nie powodują nadmiernego ucisku. Są tak wygodne… jakby ich nie było.

Nowoczesne technologie

Skarpetki funkcyjne powstają z przędzy technicznej, która zapewnia komfort noszenia w każdych warunkach. Dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak Drytex Comfort, Drytex Wool czy Polycolon, oferujemy produkty, które są przyjemne w dotyku i ultrawytrzymałe. Oddychające i odporne na rozciąganie. Produkujemy z przędz, które zapobiegają nadmiernemu poceniu i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Oryginalne projekty

Inspirują nas pasje. Wiemy, że skarpetki Toes and more są dla Ciebie czymś więcej niż wyciągniętym z dna szafy elementem garderoby. Wyrażają Twoją osobowość, prezentują hobby, które jest dla Ciebie całym światem, i zarażają pozytywną energią wszędzie tam, dokąd Cię nogi w nich poniosą. Dlatego robimy wszystko, żeby nasze projekty były ciekawe, oryginalne i twórcze.

Jak zrobić skarpetki na zamówienie?

Chcesz zamówić skarpetki polskiej produkcji z własnym wzorem lub logo firmy? Napisz do nas! Produkujemy również na zamówienie. Personalizowane skarpetki to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub gadżet reklamowy dla pracowników, klientów i kontrahentów.